Arge Üretim

MİE PHARMA

Arge Üretim

AR-GE & ÜRETİM AŞAMASI

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en doğru içerik, En uygun proses ve formu tasarlamaktayız. AR-GE Departmanımız ile koordineli olarak çalışan üretim departmanımız talep edilen ürünleri formül üretiminden rafa kadar girecek forma ulaştırmaktadır. Bu sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız en doğru formu tespit edip amaca yönelik en uygun kozmetik ürünü müşterilerine sunmaktadır.

İşimize verdiğimiz önem ve değer ile kaliteden ödün vermeksizin gelişmiş Laboratuvarlarımızda formüllerimizi oluşturuyoruz.

Formüllerimizde Avrupa standartlarına uygun hammaddeler ve etkinliği kanıtlanmış cilde zararı olmayan özel aktifler, bitkisel ekstraktlar, Peptitler kullanıyoruz. Hazırladığımız AR-GE yi müşterilemize sunarak gerekli onayı alıyoruz

AR-GE çalışmaları bizi diğer firmalardan ayıran faktördür. Yenilikçi ve hedefine ulaştıran ürünler üretmek bizim temel işimizdir. Firmamız Ar-Ge ve İnovasyon faaliyetlerine önem verir, hammaddelerin üretime alınmasından ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç takip edilmekte bütün test ve analizleri yapılarak yüksek kalitede ürün ve hizmet sunulmaktadır.

AR-GE FALİYETLERİ

Ar-ge faaliyetleri, gerek Türkiye’de yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere gerekse Avrupa Birliği’nin yürürlüğe koymuş olduğu standart ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmektedir. .Laboratuvarlarımızda kendi markalarımıza ait ürünlerin yanında, birçok ulusal ve uluslararası firma için private label ya da fason üretim için ARGE çalışmaları yapılmaktadır

AR-GE HİZMETLERİ

Firmamız yenilikçi ve araştırmacı kimliği ve yılların verdiği bilgi birikimi ile müşterilere ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak, kaliteli, sürdürülebilir formüller sunar.

Hazırda var olan formüllerin modernize edilmesi ve geliştirilmesi çalışmalarını yaparak, en yeni trendlere ve gelişmelere göre formülünüzü revize eder.

Fason üretim, temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir.Hatta bu mantık ile bakıldığında, inşaat sektöründeki “taşeronluk” kavramı dahi “fason iş” olarak düşünülebilir.

Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir. Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri tarafından gerçekleştirilebilir.

İlk olarak Ar-Ge de Ürünlerin formülasyonları tasarlanıp numuneleri hazırlanır. Diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar başlatılır

Kozmetik ve dermokozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren Mie Kozmetik sizin için çalışmaya başlar.

MİEPHARMA

 Kişisel Bakım Ve Kozmetik Trendleri

İddia / İçermez

İddiaları doğrulayıcı kanıtlar için gerekli analizler genellikle duyusal değerlendirmeler, In siliko, in vitro, ex vivo çalışmaları içeren aletli veya biyokimyasal yöntemler gibi deneysel çalışmaları kapsamaktadır.

Naturel,Bitkisel,Doğal,Organik,Vegan

Organik Kozmetik ürünler insanoğlu ve çevreye saygının garantisidir, çünkü doğal maddeler tabiatın dengeli ve eşsiz harmanında bulunur.

Bilim ve Teknoloji

Bilgi ve tecrübenin oluşturduğu sistematik bilgiler bilim olarak tanımlanabilir. Teknoloji ise, “her türlü bilimsel bilginin uygulamaya aktarılması” başka bir ifadeyle bilimsel bulguların pratik hayatta kullanılmasıdır..

Whatsapp Destek