Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

AR-GE & ÜRETİM AŞAMASI

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en doğru içerik, En uygun proses ve formu tasarlamaktayız. AR-GE Departmanımız ile koordineli olarak çalışan üretim departmanımız talep edilen ürünleri formül üretiminden rafa kadar girecek forma ulaştırmaktadır. Bu sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız en doğru formu tespit edip amaca yönelik en uygun kozmetik ürünü müşterilerine sunmaktadır.

İşimize verdiğimiz önem ve değer ile kaliteden ödün vermeksizin gelişmiş Laboratuvarlarımızda formüllerimizi oluşturuyoruz.

Formüllerimizde Avrupa standartlarına uygun hammaddeler ve etkinliği kanıtlanmış cilde zararı olmayan özel aktifler, bitkisel ekstraktlar, Peptitler kullanıyoruz. Hazırladığımız AR-GE yi müşterilemize sunarak gerekli onayı alıyoruz

AR-GE çalışmaları bizi diğer firmalardan ayıran faktördür. Yenilikçi ve hedefine ulaştıran ürünler üretmek bizim temel işimizdir. Firmamız Ar-Ge ve İnovasyon faaliyetlerine önem verir, hammaddelerin üretime alınmasından ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç takip edilmekte bütün test ve analizleri yapılarak yüksek kalitede ürün ve hizmet sunulmaktadır.

AR-GE FALİYETLERİ

Ar-ge faaliyetleri, gerek Türkiye’de yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere gerekse Avrupa Birliği’nin yürürlüğe koymuş olduğu standart ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmektedir. .Laboratuvarlarımızda kendi markalarımıza ait ürünlerin yanında, birçok ulusal ve uluslararası firma için private label ya da fason üretim için ARGE çalışmaları yapılmaktadır

AR-GE HİZMETLERİ

Firmamız yenilikçi ve araştırmacı kimliği ve yılların verdiği bilgi birikimi ile müşterilere ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak, kaliteli, sürdürülebilir formüller sunar.

Hazırda var olan formüllerin modernize edilmesi ve geliştirilmesi çalışmalarını yaparak, en yeni trendlere ve gelişmelere göre formülünüzü revize eder.