Vegan ve Vejeteryan Sertifika Alım Süreç Yönetimi ve Takibi

MİE PHARMA

Vegan ve Vejeteryan Sertifika Alım Süreç Yönetimi ve Takibi

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen, günlük kişisel bakım için gerekli olan kozmetik ürünler, tüketiciler tarafından üretim şartları ve içerik açısından daha çok sorgulanır hale geldi. Ürünlere herhangi bir hayvansal bileşen katkısı dahil edilmediğinin garantilerinden biri olan Vegan logosu, içerikleri test edilmiş ürünlere yönelik olarak verilen uluslararası bir standart.

Bu özel logo, imalat veya bileşimde hayvansal kökenli maddeler veya katkılar kullanmayan tüm ürünleri tanımlıyor. Gıda, giyecek, güzellik ürünleri ve hizmetlerinin tamamında bulunabilen vegan logosu, dünyanın her yanında 22 binden fazla ürün üzerinde kullanılıyor.

Sağlık, sürdürülebilirlik, etik veya alerjenler nedeniyle kitlesel tüketiciler için aranması gereken logolardan biri olan Vegan logosu, ürünün genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO), hayvan genleri ve hayvandan türetilmiş maddeler içermediğini, yanı sıra hayvanlar üzerinde test edilmediğini garanti ediyor.

Fason üretim, temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir.Hatta bu mantık ile bakıldığında, inşaat sektöründeki “taşeronluk” kavramı dahi “fason iş” olarak düşünülebilir.

Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir. Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri tarafından gerçekleştirilebilir.

İlk olarak Ar-Ge de Ürünlerin formülasyonları tasarlanıp numuneleri hazırlanır. Diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar başlatılır

Kozmetik ve dermokozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren Mie Kozmetik sizin için çalışmaya başlar.

MİEPHARMA

 Kişisel Bakım Ve Kozmetik Trendleri

İddia / İçermez

İddiaları doğrulayıcı kanıtlar için gerekli analizler genellikle duyusal değerlendirmeler, In siliko, in vitro, ex vivo çalışmaları içeren aletli veya biyokimyasal yöntemler gibi deneysel çalışmaları kapsamaktadır.

Naturel,Bitkisel,Doğal,Organik,Vegan

Organik Kozmetik ürünler insanoğlu ve çevreye saygının garantisidir, çünkü doğal maddeler tabiatın dengeli ve eşsiz harmanında bulunur.

Bilim ve Teknoloji

Bilgi ve tecrübenin oluşturduğu sistematik bilgiler bilim olarak tanımlanabilir. Teknoloji ise, “her türlü bilimsel bilginin uygulamaya aktarılması” başka bir ifadeyle bilimsel bulguların pratik hayatta kullanılmasıdır..