Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// MİE PHARMA

Hakkımızda

MİE KOZMETİK VE İLAÇ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ .; olarak takviye edici gıda , kişisel bakım ve kozmetik  sektöründe  başladığımız yolculuğumuza, kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirerek sektörde alanlarında uzman kadrosu ile modern ve hijyenik koşullarda ve Avrupa standartlarında üretim yaparak lider olma hedefi ile yoluna devam etmektedir.

MİE KOZMETİK  Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, akredite kuruluşlardan alınmış Gıda ve Kozmetik Ürün Helâl Sertifikası ile Sağlık Bakanlığı GMP sertifikası ve “ISO 9001 ; ISO 22000 ; ISO 22716 sertifikalarına sahip bir şirket olarak sektördeki yerini güçlendirmiştir.

Tecrübeli ekibi ile çalışmalarını sürdüren MİE Kozmetik bireysel ve kurumsal müşterilerinin ve nihai tüketicinin duyduğu güveni korumak adına girdiden mamul ürüne kadarki üretim organizasyonunun her aşamasını akredite kuruluşlarımızın belirlediği kalite anlayışı çerçevesinde yönetmektedir.

Belirli markalar altında geliştirdiğimiz tüm ürünleri ya da talep eden firmaların kendi markaları için çoklu dil ile hazırlanmış ve özel tasarlanmış ambalaj aplikasyonları ile özel ürünler geliştirerek, firmaların markalarına ait ürünlerin özgün formülasyon sürecini kapsayan private label çalışmaları gizlilik sözleşmesi ile koruma altına alınır.

İnovatif ve sektörumüzdeki yenilikleri takip eden uzman ekibimiz ile sizlere AR-GE,ÜR-GE ve üretimin tüm proseslerindeki size en yakın çözüm ortağınızdır.

MİE KOZMETİK kişisel bakım ürünleri, saç ve cilt bakım ürünleri ile gıda takviyeleri ürünlerinde bakanlık bildirimlerinin takip ve organizasyonlarında verdiği hizmetlerin tamamında insana ve çevreye saygı çerçevesinde hareket eder. MİE KOZMETİK daha gidilecek uzun bir yolumuz olduğu bilinciyle hem iç piyasada hem de global dünya piyasasında kararlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Mie Kozmetik çevreyi koruyarak insanın mutluluğunu hedefleyen ürün ve üretim anlayışıyla sizlere doğru ve güvenilir ürünler sunmaktan mutluluk duyar.,

Tanıtım videosu