Fason Üretimimiz

MİE PHARMA

Fason Üretimimiz

FASON KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRETİMİ

Kozmetik ve dermokozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren Mie Kozmetik sizin için çalışmaya başlar.

İlk adım tanışma toplatılarımız ile atılmış olup iş ortaklarımızın projesi ve talepleri doğrultusunda iş planı hazırlanır.

Proje, formülasyonundan laboratuvar testlerine grafik tasarımından ambalaj ve etiket seçimlerinize kadar anahtar teslimi olarak sunulur.

Fason üretim aşamalarımız başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra onayınıza sunularak üretime geçirilir.

Fason üretim aşamalarında yeniliklere açık ve devamlı gelişmekte olan ekibimiz ile sizin en iyi çözüm ortağınız olma hedefindeyiz.

İnovasyon içermeyen hiç bir proje Mie Kozmetik projesi olamaz!

Mie Kozmetik, cihaz bakım solüsyonları, onarıcı kremler ve bakım kremleri ile kaliteli, pürüzsüz ve konforlu bir hayatı sizlere sunabilmek  için üstlendiği rolde hizmetlerini nitelikli, geliştirilebilir ve yenilikçi olma ilkelerine bağlı kalarak üretmeyi amaç edinmiştir.

Bu hedefler doğrultusunda;

  • Kaliteden ödün vermeden, çevre ve topluma duyarlı olma
  • İnovatif çalışmalara imza atma
  • Tüketici odaklı çalışma prensibini benimseme ögelerini temel almaktadır.

Mie, kozmetik ve dermokozmetik ürünleri ile insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.

Yenilikçi, çözüm odaklı ve disiplinli kadrosu ile dünya standartlarında üretim yapar.

Mie Kozmetik müşteri kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Müşterilerini doğru anlayarak , yenilikçi ve güncel bir anlayış benimsemiş olup, hammadde ve üretim süreçleri için de veri tabanını güncel ve uluslararası standartlarda tutma hedefini ilke edinmiştir.

Bu bağlamda önceliklerimiz;

  • İş ortaklarımızı beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilme
  • Sektörde, hem yurt içi hem de yurt dışında güvenirliğin simgesi olma
  • Hizmetlerimize devam ederken saygınlığımızı koruyarak büyüme
  • Dünyada gelişen teknolojiyi takip ederek markalarımıza değer katma
  • İş ortaklarımızın her adımda yanında olma
  • İnsani değerlere sahip prensipler ile çalışmaktır.

İş ortaklarımız ile çıktığımız yolda, fikir aşamasından başlayarak konsept tasarım oluşturmadan üretimi planlamaya kadar olan tüm kademeleri titizlikle planlayarak gün sonunda mutlu iş birliktelikleri elde etmektir. 

Fason üretim, temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir.Hatta bu mantık ile bakıldığında, inşaat sektöründeki “taşeronluk” kavramı dahi “fason iş” olarak düşünülebilir.

Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir. Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri …

İlk olarak Ar-Ge de Ürünlerin formülasyonları tasarlanıp numuneleri hazırlanır. Diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar başlatılır

Kozmetik ve dermokozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren Mie Kozmetik sizin için çalışmaya başlar.

MİEPHARMA

 Kişisel Bakım Ve Kozmetik Trendleri

İddia / İçermez

İddiaları doğrulayıcı kanıtlar için gerekli analizler genellikle duyusal değerlendirmeler, In siliko, in vitro, ex vivo çalışmaları içeren aletli veya biyokimyasal yöntemler gibi deneysel çalışmaları kapsamaktadır.

Naturel,Bitkisel,Doğal,Organik,Vegan

Organik Kozmetik ürünler insanoğlu ve çevreye saygının garantisidir, çünkü doğal maddeler tabiatın dengeli ve eşsiz harmanında bulunur.

Bilim ve Teknoloji

Bilgi ve tecrübenin oluşturduğu sistematik bilgiler bilim olarak tanımlanabilir. Teknoloji ise, “her türlü bilimsel bilginin uygulamaya aktarılması” başka bir ifadeyle bilimsel bulguların pratik hayatta kullanılmasıdır..

Whatsapp Destek