Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

FASON KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRETİMİ

Kozmetik ve dermokozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren Mie Kozmetik sizin için çalışmaya başlar.

İlk adım tanışma toplatılarımız ile atılmış olup iş ortaklarımızın projesi ve talepleri doğrultusunda iş planı hazırlanır.

Proje, formülasyonundan laboratuvar testlerine grafik tasarımından ambalaj ve etiket seçimlerinize kadar anahtar teslimi olarak sunulur.

Fason üretim aşamalarımız başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra onayınıza sunularak üretime geçirilir.

Fason üretim aşamalarında yeniliklere açık ve devamlı gelişmekte olan ekibimiz ile sizin en iyi çözüm ortağınız olma hedefindeyiz.

İnovasyon içermeyen hiç bir proje Mie Kozmetik projesi olamaz!

Mie Kozmetik, cihaz bakım solüsyonları, onarıcı kremler ve bakım kremleri ile kaliteli, pürüzsüz ve konforlu bir hayatı sizlere sunabilmek  için üstlendiği rolde hizmetlerini nitelikli, geliştirilebilir ve yenilikçi olma ilkelerine bağlı kalarak üretmeyi amaç edinmiştir.

Bu hedefler doğrultusunda;

  • Kaliteden ödün vermeden, çevre ve topluma duyarlı olma
  • İnovatif çalışmalara imza atma
  • Tüketici odaklı çalışma prensibini benimseme ögelerini temel almaktadır.

Mie, kozmetik ve dermokozmetik ürünleri ile insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.

 

Yenilikçi, çözüm odaklı ve disiplinli kadrosu ile dünya standartlarında üretim yapar.

Mie Kozmetik müşteri kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Müşterilerini doğru anlayarak , yenilikçi ve güncel bir anlayış benimsemiş olup, hammadde ve üretim süreçleri için de veri tabanını güncel ve uluslararası standartlarda tutma hedefini ilke edinmiştir.

Bu bağlamda önceliklerimiz;

  • İş ortaklarımızı beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilme
  • Sektörde, hem yurt içi hem de yurt dışında güvenirliğin simgesi olma
  • Hizmetlerimize devam ederken saygınlığımızı koruyarak büyüme
  • Dünyada gelişen teknolojiyi takip ederek markalarımıza değer katma
  • İş ortaklarımızın her adımda yanında olma
  • İnsani değerlere sahip prensipler ile çalışmaktır.

İş ortaklarımız ile çıktığımız yolda, fikir aşamasından başlayarak konsept tasarım oluşturmadan üretimi planlamaya kadar olan tüm kademeleri titizlikle planlayarak gün sonunda mutlu iş birliktelikleri elde etmektir.