Medya

MİE PHARMA

mEDYA

ARAB HEALTH MEDİKAL VE SAĞLIK FUARI 27-30 OCAK 2020 UAE – DUBAİ
BEAUTY EURASİA 2021 16.ULUSLARARASI KOZMETİK , GÜZELLİK KUAFÖR FUAN 16 ~ 18 HAZİRAN 2021 TÜRKİYE – IFM – YEŞİLKÖY
BUCOS 2. KOZMETİK VE GÜZELLİK FUARI 3-6 EYLÜL SEPTEMBER 2020
MİE BEAUTY İSTANBUL 13-14-15 EKİM 2021
MİE KOZMETİK
TANITIM VİDEOSU
Mie Kozmetik Beauty Eurasia 15-16-17 Haziran 2022
MİE KOZMETİK BEAUTY EURASİA 15-16-7 HAZİRAN 2022

Fason üretim, temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir.Hatta bu mantık ile bakıldığında, inşaat sektöründeki “taşeronluk” kavramı dahi “fason iş” olarak düşünülebilir.

Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir. Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri …

İlk olarak Ar-Ge de Ürünlerin formülasyonları tasarlanıp numuneleri hazırlanır. Diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar başlatılır

Kozmetik ve dermokozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren Mie Kozmetik sizin için çalışmaya başlar.

MİEPHARMA

 Kişisel Bakım Ve Kozmetik Trendleri

İddia / İçermez

İddiaları doğrulayıcı kanıtlar için gerekli analizler genellikle duyusal değerlendirmeler, In siliko, in vitro, ex vivo çalışmaları içeren aletli veya biyokimyasal yöntemler gibi deneysel çalışmaları kapsamaktadır.

Naturel,Bitkisel,Doğal,Organik,Vegan

Organik Kozmetik ürünler insanoğlu ve çevreye saygının garantisidir, çünkü doğal maddeler tabiatın dengeli ve eşsiz harmanında bulunur.

Bilim ve Teknoloji

Bilgi ve tecrübenin oluşturduğu sistematik bilgiler bilim olarak tanımlanabilir. Teknoloji ise, “her türlü bilimsel bilginin uygulamaya aktarılması” başka bir ifadeyle bilimsel bulguların pratik hayatta kullanılmasıdır..