Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

PROJE HAZIRLIKLARI

Gerçekleştirilen Toplantı sonrası ürün veya ürünler ile ilgili olan detaylı bilgiler doğrultusunda üretilecek ürünlerin yol haritası hazırlanır.

İlk olarak Ar-Ge de Ürünlerin formülasyonları tasarlanıp numuneleri hazırlanır. Diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar başlatılır

Arge ve üretim aşamasında yüksek donanımlı ve profesyonel bir ekiple çalışmanız projenizin başarısını artıracaktır.

Yapılacak Arge – Ürge çalışmalarında talepleriniz doğrultusunda sizin ve firmanızın ana fikirlerini yansıtan formüller ve ürünler oluşturulur.

İYİ BİR PLANLAMA

İyi bir planlama müşteri açısından zamandan ve ürün açısından önemi çok fazladır. Bu bilinçle hareket eden ekibimiz sizlere iyi bir hizmet sunacaktır ve ürettirmek istediğiniz ürünlerin kalite ve müşteriye sunumu bu planlamayla daha üst seviyeye taşınarak müşterilerimize daha iyi kazanç sağlayacaktır.

TERMİN SÜRESİ

Teslimat süresi hammadde tedarik ve sipariş boyutuna göre değişmektedir. Ortalama proje süresi 3-6 hafta arasında sonuçlanmaktadır. Proje bazlı yeni ürünler için ek süre gerekebilir. Bunun için de planlamanın önemi çok fazladır çünkü müşteri açısından her geçen zaman kazancından feragat etmesi demektir

Planlamanın önemi Müşterilerimize her zaman kazanç sağlamaktadır, Yapılan toplantılar ve bütçe görüşmelerinden sonra zamanında önemi çok  fazladır bu bilinçle hareket eden firmamız sizlere daha iyi hizmet vermektedir.