Kurumsal

MİE PHARMA

Hakkımızda

Mie Pharma; olarak takviye edici gıda , kişisel bakım ve kozmetik  sektöründe  başladığımız yolculuğumuza, kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştirerek sektörde alanlarında uzman kadrosu ile modern ve hijyenik koşullarda ve Avrupa standartlarında üretim yaparak lider olma hedefi ile yoluna devam etmektedir.

Mie Pharma  Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, akredite kuruluşlardan alınmış Gıda ve Kozmetik Ürün Helâl Sertifikası ile Sağlık Bakanlığı GMP sertifikası ve “ISO 9001 ; ISO 22000 ; ISO 22716 sertifikalarına sahip bir şirket olarak sektördeki yerini güçlendirmiştir.

Tecrübeli ekibi ile çalışmalarını sürdüren MİE Kozmetik bireysel ve kurumsal müşterilerinin ve nihai tüketicinin duyduğu güveni korumak adına girdiden mamul ürüne kadarki üretim organizasyonunun her aşamasını akredite kuruluşlarımızın belirlediği kalite anlayışı çerçevesinde yönetmektedir.

Belirli markalar altında geliştirdiğimiz tüm ürünleri ya da talep eden firmaların kendi markaları için çoklu dil ile hazırlanmış ve özel tasarlanmış ambalaj aplikasyonları ile özel ürünler geliştirerek, firmaların markalarına ait ürünlerin özgün formülasyon sürecini kapsayan private label çalışmaları gizlilik sözleşmesi ile koruma altına alınır.

İnovatif ve sektörumüzdeki yenilikleri takip eden uzman ekibimiz ile sizlere AR-GE,ÜR-GE ve üretimin tüm proseslerindeki size en yakın çözüm ortağınızdır.

Mie Pharma  kişisel bakım ürünleri, saç ve cilt bakım ürünleri ile gıda takviyeleri ürünlerinde bakanlık bildirimlerinin takip ve organizasyonlarında verdiği hizmetlerin tamamında insana ve çevreye saygı çerçevesinde hareket eder. MİE KOZMETİK daha gidilecek uzun bir yolumuz olduğu bilinciyle hem iç piyasada hem de global dünya piyasasında kararlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Mie Kozmetik çevreyi koruyarak insanın mutluluğunu hedefleyen ürün ve üretim anlayışıyla sizlere doğru ve güvenilir ürünler sunmaktan mutluluk duyar.,

Fason üretim, temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir.Hatta bu mantık ile bakıldığında, inşaat sektöründeki “taşeronluk” kavramı dahi “fason iş” olarak düşünülebilir.

Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir. Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri …

İlk olarak Ar-Ge de Ürünlerin formülasyonları tasarlanıp numuneleri hazırlanır. Diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar başlatılır

Kozmetik ve dermokozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren Mie Kozmetik sizin için çalışmaya başlar.

MİEPHARMA

 Kişisel Bakım Ve Kozmetik Trendleri

İddia / İçermez

İddiaları doğrulayıcı kanıtlar için gerekli analizler genellikle duyusal değerlendirmeler, In siliko, in vitro, ex vivo çalışmaları içeren aletli veya biyokimyasal yöntemler gibi deneysel çalışmaları kapsamaktadır.

Naturel,Bitkisel,Doğal,Organik,Vegan

Organik Kozmetik ürünler insanoğlu ve çevreye saygının garantisidir, çünkü doğal maddeler tabiatın dengeli ve eşsiz harmanında bulunur.

Bilim ve Teknoloji

Bilgi ve tecrübenin oluşturduğu sistematik bilgiler bilim olarak tanımlanabilir. Teknoloji ise, “her türlü bilimsel bilginin uygulamaya aktarılması” başka bir ifadeyle bilimsel bulguların pratik hayatta kullanılmasıdır..