Misyonumuz

MİE PHARMA

Misyonumuz

Ürünlerimiz ve hizmet kalitemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde kavrayarak ülkemize ve dünyaya değer katan kozmetik anlayışı geliştirmek,
 İnsana saygı, çevreye sevgi ve geleceğe miras olarak belirlediğimiz prensiplerimizde müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak özel olduğunuzu hissettirmek,
Ürünlerimizdeki doğal içeriklerle çevreyi tehdit edecek küresel problemlerden sakınarak doğaya dostça yaklaşmak ve çevrenin bize miras geleceğe emanet olduğu düşüncesiyle kişisel bakım sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmaktır. 

Fason üretim, temel anlamda, bir firmanın başka bir üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda ürün ürettirmesi demektir.Hatta bu mantık ile bakıldığında, inşaat sektöründeki “taşeronluk” kavramı dahi “fason iş” olarak düşünülebilir.

Fason üretimde ürünün markası üretimi yaptıran firmaya ya da üreticiye ait olabilir. Aynı şekilde ürettirilecek ürünün pazarlanması taraflardan herhangi biri …

İlk olarak Ar-Ge de Ürünlerin formülasyonları tasarlanıp numuneleri hazırlanır. Diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar başlatılır

Kozmetik ve dermokozmetik pazarda projelerinizi hayata geçirmeye karar verdiğiniz andan itibaren Mie Kozmetik sizin için çalışmaya başlar.

MİEPHARMA

 Kişisel Bakım Ve Kozmetik Trendleri

İddia / İçermez

İddiaları doğrulayıcı kanıtlar için gerekli analizler genellikle duyusal değerlendirmeler, In siliko, in vitro, ex vivo çalışmaları içeren aletli veya biyokimyasal yöntemler gibi deneysel çalışmaları kapsamaktadır.

Naturel,Bitkisel,Doğal,Organik,Vegan

Organik Kozmetik ürünler insanoğlu ve çevreye saygının garantisidir, çünkü doğal maddeler tabiatın dengeli ve eşsiz harmanında bulunur.

Bilim ve Teknoloji

Bilgi ve tecrübenin oluşturduğu sistematik bilgiler bilim olarak tanımlanabilir. Teknoloji ise, “her türlü bilimsel bilginin uygulamaya aktarılması” başka bir ifadeyle bilimsel bulguların pratik hayatta kullanılmasıdır..

Whatsapp Destek